A A A
MGCK Słomniki

Miejsko- Gminne Centrum Kultury w Słomnikach jest w bieżącym roku organizatorem VIII Małopolskiego Święta Czosnku. Impreza ta wpisała się w tradycję regionu Małopolski i została ujęta w kalendarzu wydarzeń programu Województwa Małopolskiego „Zasmakuj w Małopolsce”. Będzie miała miejsce 26 lipca 2015r. w Prandocinie (gmina Słomniki).

 

Patronatów Honorowych naszej imprezie udzielili: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki, Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, Poseł Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski, Starosta Krakowski Józef Krzyworzeka, Burmistrz Gminy Słomniki Paweł Knafel, Wójt Gminy Radziemice Marek Słowiński

Podczas VIII Małopolskiego Święta Czosnku zaprezentujemy producentów czosnku oraz potrawy naszego regionu, które czosnek wykorzystują. Ponadto pokażemy także ludowe i artystyczne rękodzieło, wystąpią zespoły ludowe naszej ziemi, a dla publiczności zorganizujemy konkursy, które rozpropagują czosnek jako wartościową i cenną pod wieloma względami rośliną uprawną.

Impreza o charakterze kiermaszu kulinarnego będzie jednocześnie okazją do wypromowania regionu, do wymiany doświadczeń, do spotkania z kulturą ludową na wysokim poziomie.

Pragniemy Państwa zachęcić do udziału w VIII Małopolskim Święcie Czosnku; do zaprezentowania działalności i produktów Państwa Firmy, do skorzystania z okazji, aby podzielić się wiedzą i osiągnięciami z uczestnikami tej imprezy.

Oferujemy Państwu stoisko w drewnianym pawilonie, utrzymanym w ludowej stylistyce, oznaczonym zgodnie z identyfikacją wizualną VIII Małopolskiego Święta Czosnku oraz możliwość umieszczenia Państwa logo na wszystkich materiałach promocyjnych oraz reklamowych. Ponadto informacja o Państwa udziale zostanie przekazana ze sceny, dotrze do naszych patronów medialnych (TVP Kraków, Dziennik Polski, Radio Kraków Małopolska, Głos Słomnik) oraz będzie zaakcentowana na stronach internetowych i profilu Fb.

W sprawie zawarcia umowy prosimy o kontakt telefoniczny lub meilowy

Zapraszamy!

 

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Słomnikach; ul. Wolności 4, 32-090 Słomniki; tel. (012) 388-11-49; www.mgckslomniki.pl; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; NIP: 944-20-05-996, REGON:35627553, KONTO: 53 2490 0005 0000 4520 5613 8203