"Wspieraj swoj bibliotek"

Korzystajc z moliwoci pozyskania nowych pozycji ksikowych Miejska Biblioteka Publiczna w Somnikiach przystpia do bezterminowej akcjii "Wspieraj swoj bibliotek", zorganizowanej przez ksigarni internetow Gandalf. Kampania ta skierowana jest do bibliotek oraz ich czytelnikw. Kadej osobie dokonujcej w Gandalfie zakupw ksiek i multimediw przyznane zostaj punkty, ktre moe przekaza na rzecz wybranejplacwki biorcej udzia w akcji. Zamawiajc ksik wystarczy wpisa w odpowiednim polu indywidualnykod biblioteki, a kade wydane 50 zpowikszy jej konto o1 punkt. Kod moe zosta uyty przez kad osob - jednorazowo bd wielokrotnie,w zamwieniach prywatnych, indywidualnych czy zbiorowych. Z kolei biblioteka zgromadzone w ten sposb punkty wymieni moe na wybrane pozycje ksikowe.

Zachcamy do wczenia si do akcji wszystkich czytelnikwnaszej biblioteki dokonujcych zakupw w ksigarni internetowej Gandalf.

kod Miejskiej Biblioteki Publicznej w Somnikach - seria

Wicej szczegw dotyczcychkampanii "Wspieraj swoj bibliotek" znale mona na stronie internetowejwww.gandalf.com.pl