Podsumowania i nagrody

Podsumowanie dziaalnoci biblioteki w roku ubiegym na potrzeby sprawozda stao si okazj do wyonienia najaktywniejszych czytelnikw dorosych. Dla nich Miejska Biblioteka Publiczna w Somnikach ufundowaa 16 nagrd, ktrymi byy egzemplarze wydanej w grudniu ?Monografii Somnik? autorstwa Klaudii Skryny. Ksiki otrzymali z rk dyrektora biblioteki podczas uroczystego koncertu ?Dla Przyjaci? zorganizowanego w M-GCK w Somnikach.

Poniej podajemy list osb nagrodzonych przez bibliotek za aktywno czytelnicz w roku 2012. Przy nazwiskach osb z pierwszych 6 miejsc zaznaczamy te liczb przeczytanych ksiek.

Mieczysawa Czyewska 141

Maria Waligra 132

Krystyna Belczyska 130

Stanisawa Borwczak124

Adam Marszaek 123

Halina Jdrychowska 114

Lucyna Probola

Danuta Witek

Krystyna Ciszewska

Wiktor Duszyc

Andrzej Jdrychowski

Krystyna Filipowicz

Marian Zapaa

Elbieta Rojek

Zofia Przecherska

p. Janina j (nagroda przekazana rodzinie)

Gratulujemy nagrodzonym i informujemy, e w roku ubiegym w Gminie Somniki zarejestrowano ogem 1549 czytelnikw, ktrzy dokonali 29 577 wypoycze.

Liczby te mog by jeszcze wiksze jeli doczysz do czytajcych i skorzystasz z cigle wzbogacanego nowociami ksigozbioru biblioteki.