BEZPATNY ANGIELSKI W BIBLIOTECE

Miejska Biblioteka Publiczna w Somnikach zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na bezpatny komputerowy kurs jzyka angielskiego FunEnglish.pl. Kurs skada si z kilkuset gier, piosenek karaoke, filmw, fotolekcji i wicze. Dzieci korzystaj z niego samodzielnie ? potrzebny jest im tylko komputer z dostpem do Internetu. Wystarczy, aby dziecko uczyo si w bibliotece dwa razy w tygodniu przez nieca godzin, aby w cigu kilku miesicy mona byo zobaczy pierwsze efekty nauki.

Kurs to nie tylko nauka, ale te dobra zabawa. Dzieci w wiecie FunEnglish.pl przeywaj przygody wraz z bohaterami gier i filmw i ucz si bezporednio od native speakerw. FunEnglish.pl tworzy sytuacje komunikacyjne i sprawia, e dzieci mwi i myl w jzyku angielskim. Dziki temu postpy w nauce s znacznie szybsze ni w tradycyjnych metodach nauczania.

Kurs skada si z szeciu blokw podzielonych na 11 podrozdziaw. W skad kadego podrozdziau wchodzi gra edukacyjna, krtki film, piosenka karaoke i ?foto-lekcja? oraz ponad 20 wicze. Po przejciu przez wszystkie bloki dziecko zapozna si z prawie tysicem zwrotw przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych. Cay kurs zajmuje okoo dziewiciu miesicy. Przez cay czas trwania kursu dzieci bd mogy liczy na pomoc pracownikw biblioteki. A po jego zakoczeniu kade dziecko otrzyma specjalny certyfikat.

Biblioteka otrzymaa dostp do kursu bezpatnie, dziki udziaowi w projekcie ?FunEnglish w bibliotece?. Kurs FunEnglish.pl, a take kurs angielskiego dla dorosych angielski123.pl oferuje bezpatnie wszystkim bibliotekom publicznym firma Funmedia.

Jednoczenie zachcamy starsz modzie i osoby dorose do zapisywania si na kurs angielskiego dla dorosych angielski123.pl

Szczegowe informacje na temat wymienionych wyej kursw komputerowych udzielane s w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Somnikach lub pod numerem tel. 12388 10 15.